Birlikte Çalışmak Başarmaktır.

Kurumsal

1995’ten bu yana yaklaşık 17 yılda, makine ve otomasyon sistemleri konusunda edindiğim bilgi ve birikimi, yine bu sektöre artı bir değer katmak ve sektördeki ihtiyaçları en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için ES OTOMASYON kuruldu. Yola çıkarken, hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü. Fakat kısa bir sürede yaptığımız işler ve duruşumuzla sektörde ismimizden söz ettirir olduk.
ES OTOMASYON, Makine ve Otomasyon sistemleri konusunda; PLC kontrollü her türlü makine otomasyonu, SCADA sistemleri, servo motor uygulamaları, test ve montaj makineleri, alanlarında hizmet vermektedir.

Teknik personelin tecrübesi, her türlü zorlu ve karmaşık otomasyon projelerinin gerçekleşmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Sistemlerin kurulumunda proje, montaj, yazılım ve teknik destek konusunda bir firmaya bağlı olmadan çalışma prensibi bizi bağımsız bir çözüm sağlayıcısı yapmakta ve müşterilerimizin istekleri konusunda daha yapıcı olmamızı sağlamaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir.

Hedefimiz yurtiçi ve yurtdışında yapılan endüstriyel projelere otomasyon konusunda danışmanlık ve çözümler sunmaktır. Yüksek performans ve daha önceki yurtdışı deneyimlerimiz şirketimizi yurtdışı pazarlarda da etkin bir çözüm ortağı yapmaktadır. Misyonumuz; insan güvenliğini ön planda tutarak, teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir.
Vizyonumuz; dünyada yürütülen otomasyon sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak firmaların ve şahısların bilinçaltına yerleşmektir. Bunun yanında geleceğimiz olan gençlerimizi otomasyon konusunda eğiterek onlara parlak bir kariyer sağlamaya çalışmaktır.

5